На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг на тему запобігання шахрайству

Дата: 01.06.2023 18:46

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області — начальник слідчого управління Віктор Павліченко під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповів про найпоширеніші випадки шахрайства та методи протидії йому.

Він закликав громадян бути пильними та порадив отримувати інформацію, особливо з приводу фінансових виплат, лише з офіційних джерел. Не варто переходити за сумнівними посиланнями, повідомляти конфіденційну інформацію стороннім, зокрема, дані банківських карток. У разі підозри шахрайських дій, потрібно негайно повідомити про це правоохоронні органи.

Детальніше — дивіться у відео.