4 червня вся Україна вшановує пам'ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України

Дата: 02.06.2023 14:45

Сьогодні, 2 червня працівники Коростенської РВА спільно з громадськістю міста та представниками духовенства поминальною панахидою вшанували пам’ять безневинних дітей, які загинули внаслідок війни росії проти України. Хвилиною мовчання, молитвою та покладанням квітів до пам’ятного знаку віддали шану маленьким українцям.

Кожного дня окупанти здійснюють атаку за атакою на мирне населення України. Жертви і руйнування з’являються від падіння уламків та прямих влучань у будівлі. Більшу частину російських ракет знищено силами і засобами ППО, але нажаль ми маємо втрати.

З моменту повномасштабного вторгнення на територію України, станом на 1 червня, через дії російських окупантів постраждали близько 1500 діточок. З них 484 дитина загинула та понад 992 були поранені. Приблизно тисячі українських дітей примусово вивезли до рф, або на тимчасово окуповані нею території. Ці цифри не остаточні, оскільки встановити точну чисельність загиблих та поранених дітей на окупованих росією територіях наразі неможливо.

Назавжди збережемо в серці співчуття до поранених дітей та дітей, які втратили батьків.

Вічна пам’ять загиблим діткам.
Щирі співчуття родинам.

Одужання і відновлення українцям, які отримали травми.

Не забудемо наших маленьких янголів. Не пробачимо ворогам…