Естонськими партнерами працівникам Екологічної інспекції Поліського округу було передано три автомобілі та необхідне технічне обладнання

Дата: 05.06.2023 13:00

Другого червня в рамках візиту на Житомирщину Міністра закордонних справ Естонської Республіки Маргуса Цакхни за участі начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка, народного депутата України Арсенія Пушкаренка працівникам Екологічної інспекції Поліського округу було передано три автомобілі та необхідне технічне обладнання.

На сьогоднішній день важливо встановити всі злочини російської федерації на території України. В тому числі і завдані екології.

Дана техніка та апаратура буде сприяти визначенню завданої шкоди, аби в подальшому можна було долучити всі матеріали експертизи до справи проти окупантів в міжнародних судових інстанціях і стягнути репарації на користь України.

Про це на своїй офіційній сторінці у фейсбук повідомляє начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій тарасюк