Нагороджено переможців районного онлайн конкурсу дитячих малюнків «Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу»

Дата: 05.06.2023 15:37

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, відбулось нагородження дітлахів які перемогли в конкурсі дитячого малюнка «Без сім’ї і свого роду – немає нації, народу».

Сім переможців були запрошені до управління соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації для нагородження дипломами та призами.

На врученні були присутні перший заступник начальника Коростенської військової районної адміністрації Кириченко Сергій Васильович та заступник начальника Коростенської військової районної адміністрації Сивко Володимир Володимирович.

Кириченко Сергій Васильович привітав дітей з Міжнародним днем захисту дітей, побажав всім присутнім здоров’я, благополуччя та нових досягнень!

Наприкінці заходу начальник управління соціальної політики Ситнік Лілія Володимирівна висловила слова подяки Директору Житомирського обласного відділення Міжнародного Благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Фещенку Володимиру за співпрацю та надання призів для нагородження.

Управління соціальної політики

Коростенської районної військової адміністрації