Увага! Форум-експозиція

Дата: 07.06.2023 09:17

Запрошуємо відвідати Форум-експозицію «Продовольча безпека України: переробка та зберігання урожаю», який відбудеться 14 червня у Mercure Congress Centre (м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6).

Від початку повномасштабного вторгнення рф, питання продовольчої безпеки набуло для України надзвичайної актуальності.  Так, вітчизняний агросектор може нагодувати не лише українців, а й мільйони людей по всьому світу. Але в умовах війни логістичні ланцюжки руйнуються або змінюються абсолютно непрогнозовано, окупанти намагаються знищити наші складські та переробні потужності, крадуть врожай, мінують поля, блокують порти…

За таких умов кожна громада має забезпечити максимальну автономність поставок агропродукції для своїх мешканців та сприяти вирощуванню/виробництву/зберіганню якомога більшої кількості продовольства, як рослинного так і тваринного походження.

Подія об’єднає:

· Експозицію технологій, рішень та матеріалів для переробки і зберігання продовольчої продукції;

· Форум «Продовольча безпека громад».

В рамках Форуму з 11:00 до 12:00 відбудеться панельна дискусія "Нові можливості для громад: як харчова переробка впливає на продовольчу безпеку", яка проводиться ініціативою "Сади Перемоги" проєкту "Супровід урядових реформ в України", що реалізується Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади.

Захід відбудеться за підтримки Уряду, міжнародних організацій та галузевих об’єднань.

Більше інформації на сайті https://www.greena.com.ua/

За попередньої реєстрації відвідування Форуму-експозиції безкоштовне.

Реєстрація обов'язкова: https://food-sec23.ticketforevent.com/