Загинув Микола Валентинович Позняк

Дата: 07.06.2023 19:45

Важко усвідомити, але щодня Україна в боях за її волю, незалежність та суверенітет втрачає кращих з кращих своїх синів і доньок.

На жаль, сьогодні горе прийшло в родину воїна-захисника, рядового Збройних Сил України, справжнього патріота своєї землі з села Майдан Коростенського району – Миколи Валентиновича Позняка, 1986 р.н.

Мужній воїн, вогнеметник назавжди лишився вірним військовій присязі українському народові та помер 06.06.2023 року.

За період служби зарекомендував себе з позитивної сторони, користувався повагою серед своїх побратимів та земляків.

Співчуваємо горю рідних, близьких, друзів. Словами важко висловити весь той біль і той розпач, коли втрачаєш чоловіка, друга, брата, побратима. Хай прийме його душу Господь Бог, упокоїть її.

Вічна слава Герою та вічна пам’ять…

Ніколи не пробачимо ворогу!