Увага! Нагадуємо!

Дата: 08.06.2023 09:35

Шановні жителі Коростенського району! Відповідно до рішення ради оборони Житомирської області в межах Коростенського контрольованого прикордонного району (до 20 км від Державного кордону) ЗАБОРОНЕНО:

📌 пересування осіб і транспортних засобів, проведення всіх видів робіт поза населеними пунктами з 22.00 вечора до 05.00 ранку (або в час комендантської години);

📌 пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах, за винятком працівників відповідних установ та організацій на яких покладено обов’язки контролю за збереженням природних ресурсів.

📌 пересування та перебування цих осіб у лісових масивах та лісосмугах здійснюється після інформування військового командування не пізніше ніж за 2 години до початку робіт та негайного інформування після їх завершення.

Також ЗАБОРОНЕНО пересування цивільних осіб в смузі місцевості, яка безпосередньо прилягає до державного кордону, завширшки 1000 метрів, окрім території населених пунктів, які безпосередньо прилягають до державного кордону».