Захист від реальної небезпеки віртуального світу

Дата: 08.06.2023 10:34

В рамках роботи кіноклубу «Docudays UA» при Коростенському районному відділі №1 08.06.2023 року для підоблікових пройшов показ та обговорення документальної стрічки «Пранкнули».

Фільм є дуже актуальним в наш час, оскільки зображує реальну ситуацію того, до чого може призвести необдумане та безвідповідальне висвітлення особистої інформації в мережі Інтернет. Експертом при обговоренні фільму була запрошена начальник Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Грищенко Тетяна Василівна. Вона зробила екскурс базовими нормами законодавства в сфері захисту персональних даних, відповіла на ряд питань від засуджених про безпечне користування інтернет ресурсами та надала поради, як не стати жертвою злому особистих даних. Також були обговорені дії у випадку виникнення ситуацій, які зображувалися в кінострічці.

Перегляд фільму залишив багато вражень у глядачів та максимально яскраво висвітлив необхідність захисту персональних даних в глобальній мережі Інтернет. Адже тема стрічки є гостра і важлива на даний час при становленні України в сітовому просторі,  в час відбудови і розвитку нашої держави на майбутнє.

#docuclub
#docuclub #docu_показ