#Безбар’єрність: В Коростені відбулось відкриття гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу для жінок

Дата: 14.06.2023 17:43

Сьогодні на базі КНП “Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради” відбулося офіційне відкриття гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу для жінок, які постраждали від гендерно-обумовленого насильства.

Кабінет облаштовано сучасним медичним обладнанням з урахуванням потреб людей з інвалідністю.

В них за потреби можна цілодобово отримати медичну і психологічну допомогу конфіденційно та безкоштовно.

Кабінет обладнаний Міжнародним Благодійним Фондом «Український Жіночий Фонд» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення / UNFPA та Міністерства закордонних справ Данії.Адреса: м. Коростень, вул. Миколи Амосова, 8, каб.110

Лінія підтримки з питань жіночого здоров’я 3033 (щодня, з 9:00 до 18:00).

Повідомляє Коростенська міська рада