На розвиток власної справи вже 53 агропідприємства отримали усі кошти від держави

Дата: 16.06.2023 11:09

Цього тижня ще 3 аграрні підприємства отримали грантові кошти на розвиток тепличного господарства, їм виплачено понад 2,221 млн грн.

Всього з початку року вже 10 підприємств отримали понад 46,37 млн грн в рамках програми «Своя теплиця». Для розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства  «Свій сад» виплачено  майже 199 млн грн 73 агропідприємствам.

Повністю цього року держава виплатила гранти 47 аграрним господарствам. А від початку дії програми – 53 агропідприємствам.

Загалом, від старту програми з 2022 року, вже виплачено понад 296,2 млн гривень 84 господарствам.

Довідково: Урядова грантова програма «Є робота» передбачає підтримку малого і середнього бізнесу. Серед її переваг – можливість для кожного бажаючого створити чи розвивати власний бізнес за напрямками «Своя справа»,  «Свій сад», «Своя теплиця», «Новий рівень».