Загинув Павло Андрійович Динисюк

Дата: 16.06.2023 18:50

Трагічна звістка про загибель військовослужбовця, захисника України від російського агресора надійшла до Овруцької територіальної громади.

13 червня 2023 року від вогнепального поранення в груди поблизу населеного пункту Старовірівка Куп'янського району Харківської області загинув сержант Збройних Сил України родом з міста Овруча, справжній патріот своє країни – Павло Андрійович Динисюк, 1976 року народження.

Воїн був призваний на військову службу 14 лютого 2023 року. В пам’яті рідних, близьких друзів, побратимів він назавжди лишиться як людина з чистим серцем і відкритою душею.

Біль від утрати сьогодні розриває душі і серця всіх жителів Коростенського району. Ми щиро і сердечно співчуваємо всім, хто знав Павла Андрійовича, хто його любив і поважав.

Вічна пам’ять і вічна слава захиснику України.