Юрій Тарасюк привітав жителів району з Днем батька

Дата: 18.06.2023 11:30

Батько - це втілення мудрості і сили, доброти і справедливості, мужності, героїзму та сталевої витривалості.

Саме мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає до перемоги, виховує волю та рішучість, послідовність і завзятість в досягненні цілей або відстоюванні поглядів.

То ж у День батька від усього серця щиро вітаю усіх чоловіків, котрим поталанило бути батьками.

Окрема вдячність тим батькам, котрі сьогодні не можуть святкувати зі своїми сім’ями, бо захищають українські родини на передовій. Ви найкращі!

Вірю, що найближчим часом ви повернетеся до своїх дітей та подаруєте їм тепло і радість батьківства.

З нагоди цього свята бажаю усім вам здоров’я, щастя, благополуччя та Божого благословення. Хай ангел охоронець береже вас завжди і всюди. А ваші діти зростають вам на радість, на допомогу. Нехай їхні здобутки приносять тільки гордість.

Миру, злагоди, натхнення! Швидкого закінчення війни! Нехай українські сім’ї воз’єднаються!

начальник Коростенської районної військової адміністрації

Юрій Тарасюк