Лісівники Столичного лісового офісу запрошують до рекреаційних пунктів

Дата: 19.06.2023 14:28

Лісівники Столичного лісового офісу подбали про організацію дозвілля населення на природі та облаштували пункти рекреації.

«Сосновий бір» на Житомирщині — одне з найпопулярніших місць відпочинку як серед місцевих жителів, так і серед автотуристів. Тут для комфортного та безпечного дозвілля лісівники створили всі умови: сучасні альтанки, столи зі зручними лавками, облаштоване місце для розведення багаття, дитячий майданчик, місце для паркування автомобілів.

Рекреаційний пункт розташований вздовж автотраси на території Ушомирського лісництва філії “Коростенське лісомисливське господарство”.

Нагадаємо, що лісівники Житомирщини та Київщини пропонують відвідувачам 143 локації для відпочинку на природі, які облаштовані з дотриманням правил та вимог пожежної безпеки, адже першочергове призначення таких локацій – убезпечити ліси від пожеж та зберегти природні екосистеми. Зазвичай місця відпочинку розташовані вздовж автомагістралей, тож їх легко можна запримітити.

Зауважимо, що під час пожежонебезпечного періоду відвідувати лісові масиви заборонено. Водночас рекреаційні пункти є чудовою альтернативою проведення часу з родиною в лісі та завжди відкриті для відвідувачів.

Бажаємо приємного відпочинку та закликаємо підтримувати територію у чистоті для наступних відвідувачів!