Орденами «Золота Зірка» відзначаємо тих, хто творить історію нашої держави й нашого народу – Президент України

Дата: 19.06.2023 15:48

6 червня відбулася церемонія в Білій залі Героїв України Маріїнського палацу в Києві, де Глава держави Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» родинам військовослужбовців, яким присвоєно звання Героя України, та членам родин загиблих захисників, присвоєнням цього звання посмертно.

Орден «Золота Зірка» отримала і мати нашого захисника з Коростенщини. Майор Збройних Сил України Олег Чорноморець, що загинув на полі бою з російським агресором 09 березня 2022 на Донеччині в районі Зачатівки.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі був посмертно нагороджений званням «Герой України» Указом Президента України від 23 лютого 2023 року № 107/2023 з присвоєнням ордена «Золота Зірка».

Низький уклін родині воїна-захисника. Слава Герою, пам’ять про якого житиме в наших серцях, в наших душах вічно…