“Наше небо – наші правила! А дрони – то ключ до Перемоги”, — розробник дронів Микола Гаврилюк

Дата: 20.06.2023 08:38

В межах проєкту «Герої нашої Перемоги» продовжується знайомство зі справжніми героями безлічі фронтів, на яких точиться боротьба за нашу Свободу та Незалежність.

Цього разу героєм проєкту став розробник дронів Микола Гаврилюк. Разом з командою однодумців Микола заснував колектив, який займається розробкою та виробництвом дронів різних типів для потреб військових.

Важливість дронів на цій війні важко переоцінити. Вони довели свою ефективність на полі бою.

Їх використовують у всіх можливих сферах, як на фронті, так і далеко за його лінією. І з кожним днем “війна дронів” лише набирає обертів.

Микола переконаний: “Наше небо – наші правила! А дрони – то ключ до Перемоги”. Саме тому разом з однодумцями й створив проєкт з розробки безпілотників на Житомирщині. Адже війна вимагає налагодити швидке виробництво безпілотників для потреб ЗСУ.

Разом з сотнями інших наших героїв Микола наближає нашу Перемогу! Все буде Україна!

Детальніше дивіться у відео.