Грошова реформа від шахраїв: поліція Житомирщини застерігає від ще одного виду ошуканства

Дата: 20.06.2023 12:24

Впустиш до хати невідомих – чекай біди. Під приводом заміни старих купюр на нові шахраї спритно обмінюють справжні гроші на сувенірні.

‼️Правоохоронці застерігають та рекомендують:

❌не впускати до власних помешкань незнайомців, котрі можуть представлятися працівниками різних структур: водоканалу, газової контори, електромереж, пенсійного фонду, соціальних служб;

❌за жодних обставин не спокушатися на різного роду пропозиції: обмін грошей, різноманітні доплати, адже шахраї придумують тисячі способів, щоб видурити у вас кошти.

‼️Попередьте своїх родичів похилого віку про те, що наразі жодної грошової реформи в країні не проводиться.

‼️Поясніть їм, що це виключно шахрайська схема і тому треба бути обережними та обмежити спілкування із незнайомцями на вулицях чи по телефону, а також не запрошувати їх до оселі.

‼️Якщо ви або хтось з ваших рідних все ж таки стали жертвою шахрайських дій, терміново звертайтесь до найближчого відділу поліції або телефонуйте 📞1️⃣0️⃣2️⃣.