Рівний-рівному: Мінветеранів запрошує ветеранів та членів їхніх сімей на роль помічника ветерана

Дата: 20.06.2023 18:41

У вівторок, 20 червня, Міністерство у справах ветеранів України відкриває електронну подачу заяв на конкурсний відбір кандидатів на помічників ветерана в межах пілотного проєкту із запровадження в Україні Інституту помічника ветерана.

🔹Участь у конкурсі можуть взяти ветерани й ветеранки, а також члени їхніх родин, які готові за принципом “рівний-рівному” допомагати іншими Захисникам і Захисницям України легко та гідно пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя, отримати належні послуги та соціальні гарантії, пройти програми підвищення кваліфікації та працевлаштуватись тощо.

🔹Після конкурсного відбору заяв успішні кандидати проходитимуть спеціалізоване навчання та будуть працевлаштовані у Сервісному офісі у справах ветеранів в одній з областей, що беруть участь у пілотному проєкті – Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській, Миколаївській.

🔹Подача заяв на участь у конкурсі відбуватиметься виключно через інформаційний портал Е-ветеран (https://eveteran.gov.ua/services/pomichnik-veterana).

🔹Ми чекаємо на вашу заяву на участь, якщо Ви:

• ветеран війни, член сім’ї ветерана, постраждалий учасник Революції Гідності, член сім’ї загиблого (померлого) ветерана, член сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України та перебуваєте на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни;

• маєте ступінь освіти не нижче молодшого бакалавра;

маєте Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);

• відчуваєте в собі сили стати центром ветеранського життя у своїй територіальній громаді.

🔹Для заповнення заяви Вам потрібно мати:

• електронний підпис: файловий ключ, апаратний ключ або Дія.Підпис;

• документ про освіту;

• членам сім’ї ветерана – документ, що підтверджує родинні зв'язки.

🔹Далі Вам слід авторизуватися у кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису, покроково заповнити онлайн-форму заяви та пройти онлайн тестування. Підписати заяву за допомогою електронного підпису.

🔹Покрокову інструкцію як це зробити – дивіться у нашій інфографіці нижче, або за посиланням https://is.gd/Ce120M

❗️Важливо!

🔹Якщо заяву подає член сім'ї, ветеран має погодити її, наклавши свій електронний підпис. Відповідальність за достовірність відомостей, що містяться в заяві, несе заявник. Заяву буде надіслано до Мінветеранів, де буде перевірено наявність статусу. Подати можна не більше однієї заяви від особи. Відправлену заяву відредагувати не можна.