Юні футбольні таланти з Коростенщини вибороли золото в турнірі з футболу серед юнаків 2010 р.н.

Дата: 27.06.2023 11:53

24 червня 2023 року в с. Романівка, Бердичівського району проходив традиційний турнір з футболу «Юні таланти» серед юнаків 2010 р.н. Участь в  турнірі взяли команди з Житомира, Бердичіва, Коростишева, Хмельницького. Коростенщину, а саме місто Коростень в змаганнях представляла команда «ДЮСШ -МПК» (тренер – Бондарчук Володимир Вікторович).

Впевнено подолавши груповий турнір, перемігши всіх суперників і не пропустивши жодного голу, наші хлопці вийшли до фіналу.

За золоті нагороди коростенці грали з командою CFC «Amor» (Хмельницький).

Гра видалась бойова і напружена. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу ««ДЮСШ -МПК» 2:0 і золоті медалі та кубок переможців їдуть до Коростеня. Кращим гравцем команди визнали захисника Влада Безуглого.

Вітаємо команду та тренера! Віримо в подальші перемоги на футбольних полях та найголовнішу ПЕРЕМОГУ для всієї нашої країни!