У МКІП відбулась робоча нарада з реалізації плану заходів Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України

Дата: 30.06.2023 11:08

Під головуванням заступника Міністра з питань європейської інтеграції Тараса Шевченка відбулася робоча нарада з організації виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України на період до 2025 року.

Основною метою вищезазначеного плану є забезпечення реалізації підвищення рівня поінформованості та розуміння українським суспільством та міжнародною спільнотою змісту і практичної цінності змін в Україні, пов'язаних з реалізацією стратегічного курсу євроатлантичної інтеграції, створення у зв'язку з цим системної інформаційної взаємодії (комунікації) з питань євроатлантичної інтеграції.

Як зазначив Тарас Шевченко, будь яка стратегія є ефективною лише за умови, що над її втіленням працюють. «Для Міністерства культури та інформаційної політики важливо щоб існував ефективний механізм координації діяльності всіх державних органів, які задіяні до реалізації стратегії», – наголосив заступник Міністра.

Під час наради учасники обговорили виконання п’яти цілей, що передбачено планом заходу:

• ціль 1 – посадові особи державних органів, установ та організацій системно   здійснюють інформаційну взаємодію (комунікацію) щодо реформ, спрямованих на реалізацію стратегічного курсу євроатлантичної інтеграції та практичної цінності для суспільства їх результатів;

• ціль 2 – посадові особи місцевого самоврядування розуміють зміни, що відбуваються в державі у зв'язку із реалізацією стратегічного курсу євроатлантичної інтеграції, та здійснюють інформаційну взаємодію (комунікацію) з територіальними громадами з метою забезпечення їх поінформованості щодо практичної цінності таких змін;

• ціль 3 – засоби масової інформації забезпечують висвітлення актуальної інформації про реалізацію стратегічного курсу євроатлантичної інтеграції;

• ціль 4 – українське суспільство розуміє цінність стратегічного курсу євроатлантичної інтеграції та підтримує пов'язані з ним зміни;

• ціль 5 – міжнародна спільнота розуміє і підтримує стратегічний курс євроатлантичної інтеграції України та відповідні реформи з цих питань.

Участь у нараді взяли представники з Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції СКМУ, Офісу реформ КМУ, МЗС, Міноборони, МОН, Держкомтелерадіо, НАДС, Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Вищої школа публічного управління, EU4PAR, Центру інформації та документації НАТО, ГС «Всеукраїнська громадська ліга Україна – НАТО».