#АктивніПарки: Хто такі координатори?

Дата: 30.06.2023 12:21

Координатори соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» – відповідальні особи, які здійснюють координацію роботи локацій та фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів, у рамках реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Головною метою діяльності координаторів є забезпечення впровадження оздоровчої рухової активності серед усіх верств населення, у тому числі осіб з інвалідністю, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.

Основними цілями роботи координаторів є:

- популяризація та сприяння веденню здорового способу життя, фізичним навантаженням та волонтерству в спорті;

- залучення різних верств населення, у тому числі соціально незахищених, до фізичної активності та масового спорту;

- створення спільноти (мережі координаторів у кожній територіальній громаді України) для популяризації занять фізичною культурою та спортом усіх категорій населення по всій території України.