Орденом «За мужність» відзначено жителя с. Поліське Подольського Миколу Валентиновича

Дата: 03.07.2023 20:52

Державною нагородою, а саме орденом «За мужність» Президент України Володимир Зеленський за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі відзначив захисника України, жителя с. Поліське Коростенського району Подольського Миколу Валентиновича.

Від щирого серця вітаю мужнього воїна, справжнього патріота рідної землі з високою нагородою. Пишаємось нашими Героями!

Довідково. Орден «За мужність» I, II, III ступеня — державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.