У будівельній галузі прогнозується збільшення робочих місць

Дата: 04.07.2023 08:17

Уперше з 24 лютого 2022 року будівельні компанії планують збільшення чисельності своїх працівників. Про це свідчить опитування «Індекс очікувань ділової активності підприємств», яке провів Національний банк України у червні 2023 року для відстеження тенденцій в економіці.

Дослідження також продемонструвало, що український бізнес третій місяць поспіль позитивно оцінює результати своєї діяльності, що говорить про поступову адаптацію до складних умов повномасштабного російського вторгнення.

Активізації бізнес-процесів сприяють налагодження виробничих та логістичних ланцюгів, поліпшення інфляційних і курсових очікувань, а також пожвавлення внутрішнього попиту.

Ділові очікування будівельного бізнесу покращились завдяки розширенню західної логістики, будівництву та відновленню доріг, а також через сприятливі погодні умови.

Будівельні компанії, згідно з опитуванням, очікують зростання обсягів будівництва, кількості нових замовлень, а також збільшення закупівлі сировини і матеріалів.

Детальніше про опитування Національного банку можна прочитати тут.