Загинув Олександр Борисович Привалов

Дата: 04.07.2023 20:44

Важким тягарем на душі і в серці лягають слова співчуття про втрату ще одного захисника України. Біль і туга за загиблими лишається в нашій пам’яті назавжди, адже вони віддали все, що мали, а головне своє життя за кожного з нас, за майбутнє України.

Сьогодні гірка звістка надійшла в родину воїна-захисника, справжнього патріота рідної землі, мужнього воїна з села Березине, оператора механізованого батальйону, сержанта Олександра Борисовича Привалова, 1979 р.н.

02 липня 2023 року воїн ЗСУ загинув поблизу населеного пункту Рівнопіль Волноваського району Донецької області під час виконання обов’язків військової служби по захисту Батьківщини.

Він назавжди лишиться в пам’яті бойових командирів, побратимів, рідних та близьких, друзів як відповідальна, чесна, добра людина з відкритим серцем та доброю душею.

Ми щиро співчуваємо горю тих, хто знав і любив, поважав Олександра Борисовича.

Вічна пам’ять та вічна слава Герою!