Спільна нарада ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» та Коростенської РВА

Дата: 07.07.2023 16:04

З метою покращення роботи у таких напрямках державної політики як впровадження Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми та запобіганні гендерно зумовленому насильству, сьогодні, 7 липня проведено спільну нараду з представницею громадської організації «Жіночий інформаційно-консультативний центр» Бабенко Іриною Германівною.

Під час наради учасники ознайомились з проектами громадської організації на 2023-2024 роки, узгодили графік спільних заходів в рамках проєктів.

У проведенні робочої наради взяли участь заступник начальника Сивко Володимир, заступник голови районної ради Харченко Олена, начальник управління соціальної політики Коростенської районної військової адміністрації Ситнік Лілія, начальник відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг Авраменко Світлана, головний спеціаліст відділу підтримки сім’ї та координації надання соціальних послуг Сазонова Вікторія, головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Сидоренко Жанна, головний спеціаліст служби у справах дітей Максименко Аліна.