Три роки адмінтерустрою: реєстрація на круглий стіл

Дата: 11.07.2023 15:56

17 липня об 11:00 відбудеться круглий стіл на тему: «Три роки новому адміністративно-територіальному устрою України: успіхи, виклики та перспективи».

Участь у заході візьмуть народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх всеукраїнських асоціацій, військових адміністрацій, експерти, науковці.

Організатори заходу: Офіс Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України спільно з Центр політико-правових реформ за участі Комітет держвлади, місцсамоврядування, регрозвитку та містобудування за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.

Під час круглого столу відбудеться обговорення питання про вплив нового територіального устрою на ефективність діяльності органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади; відповідність параметрів громад та районів критеріям спроможності; вплив військових наслідків на територіальний устрій; перспективи корегування адміністративно-територіального устрою.

Для участі у заході онлайн необхідно зареєструватися до 16 липня за посиланням: https://forms.gle/uyuH5SidKfEVzqxX8

Трансляцію круглого столу можна дивитися наживо на Facebook-сторінках Децентралізація та Конгрес місцевих та регіональних влад