Підтримка змін – задача нелегка

Дата: 13.07.2023 09:55

На даний час на обліку Коростенського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області перебуває 29 осіб, які засуджені за злочини в сфері обігу наркотичних засобів. Багато засуджених, із числа вищезазначених підоблікових наркотичні речовини на даний час вже не вживають. Підтримка цих змін у їх житті потребує особливої уваги.

Тому робота органу пробації в першу чергу з даною категорією направлена на організацію індивідуально-профілактичної превентивної діяльності з метою недопущення вживання ними нарковмісних речовин.

12.07.2023 року начальником Коростенського РВ№1 Ярославою Омельчук була проведена робоча зустріч з волонтером відділу пробації Зубовим Юрієм Миколайовичем, - капеланом української церкви християн «Віра, Надія, Любов», який у 2023 році був відзначений подякою міністра юстиції України.

Було обговорено взаємодію з метою допомоги особам, що мають досвід наркотичної залежності та окреслено головні вектори роботи волонтера з підобліковими на майбутнє.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області