Долучайтеся до участі у третьому Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів «Код Нації»

Дата: 13.07.2023 12:13

Прийом заявок на цьогорічний «Код Нації», присвячений 32-й річниці Незалежності України, вже розпочався.

Про це йдеться у повідомлені організаторів конкурсу. Заявку на конкурс можна подати до 30 липня 2023 року за такими номінаціями:

• «Еко Україна»;
  • «Жартівлива Україна»;
  • «Код Нації. Гімн фестивалю»;
  • «Майстерна Україна»;
  • «Мелодійна Україна»;
  • «Музична Україна»;
  • «Співоча Україна»;
  • «Писемна Україна»;
  • «Солов’їна Україна»;
  • «Мальовнича Україна»;
  • «Digital-Арт Україна»;
  • «Живописна Україна»;
  • «Фотографічна Україна»;
  • «Хореографічна Україна»;
  • «Народна хореографія».

Оголошення переможців відбудеться 23 серпня 2023 року, а до 30 вересня їм будуть надіслані подарунки.

Головною метою Конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, відповідно до тематики Конкурсу, що спрямовані на підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей у сучасному українському суспільстві, популяризація україномовного контенту, української культури та народних звичаїв, зокрема пошуку сучасного “Коду Нації” крізь призму автентичної культури, історії та традицій, підтримка Збройних сил України благодійними внесками учасників.

Також важливою ціллю Конкурсу є збір коштів та подальша підтримка ЗСУ. Усі благодійні внески, сплачені конкурсантами за участь, спрямовуються на рахунок благодійного фонду «Відсоток Небайдужих», який у подальшому забезпечить потреби сил протидії ворогові.

Положення конкрсу: https://url.molodp.org/regulations/.

Форма подання заявки: https://url.molodp.org/contest/.

Долучайтеся, підтримуйте, вигравайте та наближайте Перемогу!