Орденом "За мужність" ІІІ ст. відзначено Стасюка В'ячеслава Миколайовича

Дата: 13.07.2023 20:17

Президент України орденом "За мужність" ІІІ ст. відзначив військовослужбовця з села Холосне Коростенського району Стасюка В'ячеслава Миколайовича.

Щиро пишаємось звитягами земляка. Саме завдяки мужності, силі, витримці таких воїнів Україна здобуте перемогу у війни проти рашиських окупантів. Воїн з перших годин повномасштабного вторгнення взяв до рук зброю і став на захист України. Він переніс поранення, має чимало бойових нагород, дуже сором'язливий і небагатослівний. Звільняв Малинщину, Макарів, Ірпінь. Зараз в самих гарячих точках бойових дій продовжує нести ратну службу.

Дякую за високий професіоналізм під час виконання поставлених бойових завдань, завдань по захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої держави!