19 липня відбудеться «Digital Social Forum: формуємо спроможність замість залежності»

Дата: 14.07.2023 12:50

Міністерство соціальної політики України у партнерстві з Всесвітньою продовольчою програмою ООН (ВПП) та Дитячим фондом ООН UNICEF організовують «Digital Social Forum: формуємо спроможність замість залежності».

☝️ Дата: 19 липня 2023 року.
⏱ Час: 9:30-15:00.

👉 На Форумі буде презентовано хід реалізації стратегії цифрової трансформації соціальної сфери, яку впроваджувало Міністерство соціальної політики протягом 2022-2023 років за підтримки ВПП, TAPAS, EGAP, ЮНІСЕФ, Всесвітнього банку. Керівництво Мінсоцполітики також анонсує плани з ключових реформ на найближчі роки.

У програмі Форуму – три панельні дискусії, де обговорюватимуть: доступність та прозорість соціальної підтримки; соціальні сервіси, які надаються протягом усього життя людини; цифрові рішення для забезпечення найкращих інтересів дітей.

ℹ️ Більше деталей тут: https://www.msp.gov.ua/news/22957.html