Юрій ТАРАСЮК: Щороку 16 липня українці відзначають День ухвалення Декларації про державний суверенітет

Дата: 16.07.2023 11:11

Вона стала основою для «Акту проголошення незалежності України», ухваленого Верховною Радою 24 серпня 1991 року. Тоді фактично вдруге Україна була проголошена незалежною демократичною державою й остаточно виведена зі складу СРСР. Незалежність країни була підтримана на всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року.

Нині українці в боротьбі проти російського агресора зі зброєю в руках боронять суверенітет, волю та незалежність своєї держави. Кожен з нас на своєму місці робить все можливе аби відстояти своє право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України, на власні збройні сили, внутрішні війська, органи державної безпеки.

Сьогодні ми боремося за людські цінності захисту прав і свобод громадян України. Ми боремося за свободу слова, віросповідання, демократичне суспільство, суспільство вільних людей, що живуть і працюють у мирній країні. Ми боремося за майбутнє наших дітей!

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації