На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг Віталія Бунечка щодо участі Житомирщини у проєкті “Пліч-о-пліч”

Дата: 16.07.2023 11:25

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповів про участь Житомирської області у проєкті “Пліч-о-пліч”, в межах якого регіони України допоможуть відновити деокуповану частину Херсонщини.

«Пліч-о-пліч» – підпроєкт ініціативи We Build Ukraine, яку презентувало Міністерство відновлення на Лондонській конференції. Мета We Build Ukraine – об’єднати всіх міжнародних партнерів, які долучені або планують доєднатися до відновлення України.

Так, Віталій Бунечко розповів про обсяги робіт у селі Трифонівка Херсонської області, об’єкти які планується відновити та кількість залучених будівельників від Житомирщини.

Детальніше дивіться у відео.