Загинув Владислав Вікторович Костенко

Дата: 16.07.2023 11:36

12 липня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу м. Кремінна Луганської області в результаті прямого попадання ворожого артилерійського боєприпасу загинув інструктор навчального взводу навчальної роти навчального батальйону однієї із військових частин ЗСУ, старший солдат, коростенець Владислав Вікторович Костенко, 1993 р.н.

Мужній воїн назавжди залишиться в пам'яті бойових побратимів як відповідальний, сміливий воїн, який завжди намагався підтримати товаришів по службі, був позитивним та користувався авторитетом серед них.

Сьогодні ми низько схиляємо голову перед світлою пам'яттю про загиблих воїнів-захисників України. Співчуваємо горю родини, близьких, друзів, бойових побратимів, всіх тих, хто зав, любив і поважав Владислава Костенка.

Вічна пам'ять і вічна слава Герою!