Загинув Василь Михайлович Марченко

Дата: 17.07.2023 19:23

З важким серцем повідомляю про загибель воїна-захисника, справжнього патріота, сина України, стрільця-помічника гранатометника, солдата, Василя Михайловича Марченка, 27.11.1991 року народження (с. Квітневе, Чоповицької громади, Коростенського району).

14.07.2023 мужній військовослужбовець Збройних Сил України загинув поблизу населеного пункту Приютне Пологівського району Запорізької області під час виконання обов’язків військової служби по захисту Батьківщини.

Назавжди в серцях рідних, близьких, друзів, бойових побратимів залишиться добра усмішка, щире слово підтримки воїна-захисника, який віддав найдорожче, що є у людини – своє життя за Україну, за кожного з нас.

Ми пам’ятатимемо подвиг всіх захисників України! Пам’ятатимемо якою ціною вони вибороли Перемогу і мир на нашій землі!

Вічна пам’ять Герою!

Юрій Тарасюк,