Віталій БУНЕЧКО: Усі пільги, які отримують жителі Житомирщини, що постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, залишаються!

Дата: 18.07.2023 15:43

7 липня, після Урядової наради щодо відновлення та відбудови України й Житомирщини зокрема, мав робочу зустріч з Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем. Обговорили болюче для Житомирщини питання. Мова йде про проєкт постанови Кабінету міністрів України про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

🔸 Житомирщина сильно постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС, тож жителі багатьох населених пунктів області, які належать до 3-ї зони радіоактивного забруднення, зараз отримують низку пільг, які могли бути скасовані через перегляд зонування. Це позбавило б тисячі людей доплат до пенсій, дітей безкоштовного харчування в школах, а також призвело б до скасування низки інших соціальних пільг.

💬 Після конструктивного діалогу з Прем'єр-міністром, вдалося досягти домовленості про заняття даного проєкту постанови у поточній редакції з подальшого розгляду з метою доопрацювання.

❗️❗️❗️ Усі пільги, які отримують жителі Житомирщини, що постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, залишаються.

🤝 Дякую Прем'єр-міністру України за розуміння та конструктивне рішення! Разом переможемо!

Повідомляє начальник Житомирської ОВА Віталій БУНЕЧКО