На Житомирщині формується стрілецький батальйон

Дата: 20.07.2023 15:18

На службу запрошуються вмотивовані громадяни віком від 18 до 55 років. Всі військовослужбовці пройдуть відповідну фахову підготовку, під час якої військовослужбовці, окрім вдосконалення власної фізичної підготовки та зміцнення бойового духу, матимуть змогу опанувати зразки озброєння та військової техніки. Закликаємо приєднатись до складу військової частини також і внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території нашого краю.

Забезпечення батальйону здійснюватиметься на рівні інших підрозділів Збройних Сил України.

Військовослужбовці матимуть можливість кар’єрного росту, отримуватимуть гідне грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку держави.

Охочі доєднатися до стрілецького батальйону можуть звертатися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Житомирської області.

Приєднуйся до сил оборони України! Від твоєї участі залежить майбутнє!

Разом переможемо!