Загинув Юрій Миколайович Жабуровський

Дата: 31.07.2023 11:30

Гірка втрата, загибель ще одного воїна-захисника з міста Коростеня – 27 липня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області під час виконання бойових завдань, пов’язаних із захистом батьківщини, загинув номер обслуги механізованого відділення, солдат, справжній патріот України – Юрій Миколайович Жабуровський, 1981 р.н.

В серцях тих, хто знав, любив, поважав мужнього військовослужбовця, хто служив з ним поряд, Юрій Миколайович назавжди залишиться світлою, доброю, чуйною людиною, людиною, яка до останнього свого подиху боролась за Україну, її майбутнє, за кожного з нас з вами і за наших дітей.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою. Співчуття рідних, близьким, друзям, бойовим побратимам.

Герої не вмирають! Вони навічна залишаються нашими Ангелами-охоронцями у Небесному війську України.