#безбар’єрність: У Коростені відбувся семінар «Підтримка жінок з інвалідністю ТГ Коростень»

Дата: 01.08.2023 09:58

Як повідомляє представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк, у Коростенській міській раді відбувся семінар на тему «Підтримка жінок з інвалідністю ТГ Коростень», участь у якому взяли жінки з інвалідністю  УТОС і УТОГ міста Коростень.

Так, під час семінару були обговорені проблеми жінок з інвалідністю та шляхи їх вирішення, а також права таких осіб.

Даний захід відбувся в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», який реалізується Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Структури ООН Жінки та Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги.