Загинув Устякін Михайло Дмитрович

Дата: 08.08.2023 12:30

І знову звістка, яка важким тягарем лягає на серце, розриває душу навпіл. Звістка, що назавжди лишиться в наші пам'яті.

На жаль, підтверджено загибель нашого земляка з Коростенського району, який з 26.03.2022 по 30.03.2022 р. під час зачистки н. п. Кам'янка Ізюмського району Харківської області, внаслідок ворожого обстрілу, зник безвісти.

Це солдат, мужній воїн ЗСУ, уродженець с. Старі Велідники Словечанської громади - Устякін Михайло Дмитрович 25.11.1995 р. н.

Його загибель підтверджено під час проведення пошукових заходів та проведення зачистки території. Вдалося евакуювати рештки мертвого тіла, які належать військовослужбовцю Михайлу Дмитровичу Устякіну.

Герой загинув в бою 28.03.2022 р., захищаючи нашу Батьківщину, проявивши стійкість та мужність характеру перед ворогом.

Загиблого Героя «на щиті» доставлять до Овруцького моргу, в ніч з 07.08.2023 р. на 08.08.2023 р., орієнтовно з 00.00 до 01.00 год.

Завтра, 8 серпня 2023 р. о 10.00 год. на центральній площі м. Овруч (вул. Т. Шевченка, 31 А біля стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні» та стенда «Пам’ятаємо кожного, хто захищав суверенітет та територіальну цілісність України) - відбудеться прощання з Героєм.

Просимо жителів громади прибути о цій порі на площу та віддати шану пам’яті Захисника.

Щиро співчуваємо родині, друзям, бойовим побратимам з приводу важкої втрати. Сумуємо разом з вами!

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять і вічна слава Герою!