З Днем Авіації України!

Дата: 26.08.2023 08:56

Шановні авіатори!

Фото без описуДозвольте щиро привітати вас з професійним святом! Українська земля народила цілу плеяду відважних льотчиків, дослідників-випробувачів, космонавтів, вчених, конструкторів. Зараз їхніми іменами називають літальні апарати, їх присвоюють державним установам, навчальним закладам, вони відомі у всьому світі.

Україна має прекрасні традиції і нам є чим пишатися - від перших аеропланів киянина Ігоря Сікорського до потужних і суперсучасних «Руслана» та «Мрії». Весь світ літає на наших літаках Ан, які можуть злітати і приземлятися на необладнані аеродроми, що мають коротку злітно-посадочну смугу. Завдяки таланту конструкторів Україна увійшла до елітного клубу країн, які здатні самі, своїми виробничими силами і власними науковими розробками випускати суперсучасні літальні апарати.

Всім підкорювачам «п'ятого океану» бажаю міцного здоров'я, благополуччя в сім'ях, вдалих злетів і м'яких посадок!

Перший заступник начальника

Коростенської районної