Житомирський центр крові потребує донорів усіх груп

Дата: 06.09.2023 10:19

Житомирський центр крові щоденно надає кров лікувальним закладам: Обласній клінічній лікарні, Обласній дитячій лікарні, Обласному перинатальному центру і, звісно, військовому шпиталю.

Також щотижня центр готує дози крові, які розподіляються в медичні підрозділи та в заклади охорони здоров’я на території східних областей. Інколи ми маємо заготовити понад 200 доз еритроцитів різних груп крові, що перевищує нашу тижневу норму донорів у центрі крові.

Активні бойові дії змушують щораз виготовляти ще більше і більше крові для переливання. Близько 60% усієї заготовленої крові йде на потреби військових.

Саме тому, щоб мати можливість забезпечувати усі потреби у донорській крові, як цивільних, так і військових, просимо вас підтримати донорський рух та активно долучатися!

Аби здати кров, потрібно звернутися за номерами телефонів (0412) 33-30-24 та (063) 822-19-62 або ж одразу прийти за адресою: вул. Кибальчича, 16, м. Житомир.

Кров рятує життя щодня!