З Днем воєнної розвідки України!

Дата: 07.09.2023 08:00

День воєнної розвідки був встановлений Указом Президента України 7 вересня 2022 року.

Картинки з Днем воєнної розвідки України 2022 – привітання зі святом -  Lifestyle 24

Ця дата була обрана не випадково, саме 7 вересня 1992 року був підписаний Указ Президента України про створення Управління воєнної стратегічної розвідки Міністерства оборони України. Це започаткувало воєнну розвідку України, як окремий вид розвідувальної діяльності.
Воїни воєнної розвідки забезпечують українську армію важливими відомостями про противника, що дає змогу приймати ефективні рішення на всіх рівнях управління. Вони працюють у найскладніших умовах, часто на межі життя і смерті.
Від імені всіх українців висловлю щирі вітання військовим розвідникам з професійним святом!

Перший заступник начальника
Коростенської районної