З Днем працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості!

Дата: 10.09.2023 08:10

Нові підходи до вирішення існуючих проблем і сучасний стиль роботи колективів підприємств в умовах військового стану допомагають ефективно вирішувати поставлені державою завдання національної безпеки, надавати високоякісні послуги населенню та споживачам.

Сьогодні – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної  промисловості – Городнянська міська рада
Ваші здобутки – це результат повсякденної невтомної праці колективів, високої організаторської роботи керівників різних ланок, поєднання досвіду ветеранів виробництва з енергією і завзяттям молоді.
Ваша відданість справі та високий професіоналізм надають впевненість у безумовному подоланні труднощів та досягненні бажаних результатів.
У День працівників нафтової, газової та паливної промисловості хочеться привітати вас із професійним святом та адресувати найтепліші побажання. Нехай трудова діяльність приносить радість та дохід. Нехай буде міцним здоров'я, а оптимістичним - настрій.

Перший заступник начальника

Коростеської районної