Безоплатний курс із цифровізації для держслужбовців. Які теми обговорюватимуть на Digitalize Ukraine’s Future

Дата: 11.09.2023 12:09

Як повідомляє Міністерство цифрової трансформації України, 29 вересня розпочинається курс Digitalize Ukraine’s Future. На ньому протягом 5 тижнів держслужбовці покращуватимуть навички в цифровізації та управлінні відкритими даними.

Головні теми курсу:

як використовувати електронне урядування. На курсі розглянуть, як цифрові послуги змінюють взаємодію між державою та громадянами;

як відкриті дані роблять державні сервіси прозорими. Експерти обговорять юридичний складник, ресурси для реалізації та інформаційну безпеку під час війни;

як працювати з гендерно чутливими даними.

Держслужбовці розвинуть навички співпраці між владою та громадськістю. Навчаться управляти командами в різних ситуаціях. Також експерти розберуть принципи спілкування з користувачами електронних сервісів.

Заповнюйте заявку на участь у Digitalize Ukraine’s Future: https://cdto.data.gov.ua.

Навчальна програма розроблена «Deloitte Academy» в межах проєкту «TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах» спільно з Міністерством цифрової трансформації та за підтримки Фонду «Східна Європа».