Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей запрошує експертів долучитися до публічних консультацій у сфері турботи та догляду дітей.

Дата: 13.09.2023 11:28

Запрошені експерти поділяться своєю думкою щодо таких компонентів реформи:

• теорія змін у сфері кращого догляду;
  • зміцнення сімей, превенція розлучення дитини і родини, надання соціальних послуг;
  • альтернативні форми сімейного виховання, усиновлення;
  • інклюзивна та спеціальна освіта.

Спільні напрацювання під час дискусій стануть основою для розробки дорожньої карти реформування системи кращого догляду дітей.

Перший етап публічних консультацій триватиме протягом вересня-жовтня, а також проходитиме на національному та обласному рівнях.

Для того, щоб взяти участь у зустрічі заповніть, будь ласка, відповідну форму. Запрошуємо національних експертів долучитися до робочих зустрічей в Києві, представників регіонів – до обласних робочих зустрічей.

На національному рівні експерти, за бажанням, можуть взяти участь в одній або декількох тематичних зустрічах. На обласному рівні усі тематичні напрямки будуть обговоренні в рамках однієї зустрічі.

Всі зустрічі відбудуться офлайн.

Зареєструватись на національні робочі зустрічі в Києві ви можете за посиланнями:

• 20.09 – теорія змін у сфері кращого догляду, реєстрація за посиланням
  • 26.09 – зміцнення сімей, превенція розлучення дитини і родини, надання соціальних послуг, реєстрація за посиланням
  • 03.10 – альтернативні форми сімейного виховання, усиновлення, реєстрація за посиланням
  • 10.10 – інклюзивна та спеціальна освіта, реєстрація за посиланням

Зареєструватись на обласні робочі зустрічі ви можете за єдиною формою за посиланням:

• Житомир 22.09
  • Львів 29.09
  • Дніпро 04.10
  • Харків 05.10
  • Полтава 06.10
  • Одеса 11.10

Загалом до обговорень буде залучено до 35 учасників із суттєвим досвідом та експертизою у зазначеній темі, які представлятимуть державні та громадські організації.  Фахівці будуть відібрані відповідно до сфери їхньої компетенції.