З Днем фармацевтичного працівника

Дата: 16.09.2023 09:00

Історія Дня фармацевтичного працівника в Україні розпочалася у 1999 році.

Сьогодні фармацевтична галузь стала однією з передових. Вона бурхливо розвивається, постійно оновлюється, перебудовується, впроваджуються нові моделі роботи. Вчені винаходять нові ефективні лікарські засоби, впроваджують їх у виробництво, розширюється та оптимізується мережа аптек різних форм власності, запроваджуються нові методи медикаментозного забезпечення та обліку. Працівники фармацевтичної галузі самовіддано служать благородній справі покращення й збереження здоров’я громадян.

Вітаю вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника. Перш за все, хочу подякувати за самовіддану працю численної армії фармацевтів. Бажаю усім, хто трудиться у фармацевтичній промисловості, працівникам аптечної мережі, науковцям, управлінцям, викладачам і студентам, вашим родинам нових здобутків, здійснення усіх задумів, міцного здоров'я. Нехай ваша плідна праця набирає нового змісту, збагачується досвідом та приносить задоволення від виконаного обов'язку перед людьми, які так чекають на вашу допомогу.

Перший заступник начальника

Коростенської районної