З Днем працівника лісу

Дата: 17.09.2023 09:00

Є така робота - ліс захищати. Працівники лісу роблять все необхідне для розвитку економіки регіону, зміцнення рідної землі. Лісівники оберігають державний лісовий фонд, забезпечують вітчизняного товаровиробника сировиною, постійно підвищується ефективність і рентабельність лісогосподарського виробництва.

19 вересня - День працівників лісу — ЧДТУ

Охороняти природу - значить охороняти Батьківщину. Наші лісівники боронять кордони держави. Тому дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

Дякую вам за наполегливу та невтомну працю, охорону лісових багатств краю та ваш вклад у перемогу над загарбником.

Бажаю міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, професійних успіхів у розвитку лісової галузі!

Перший заступник начальника

Коростенської районної