З Днем рятівника

Дата: 17.09.2023 08:00

Щорічно 17 вересня відзначається День рятівника України. У цю дату привітання отримують всі співробітники Міністерства надзвичайних ситуацій: фахівці з аварійно-рятувальних і пошукових робіт, сапери, водолази, пожежники і ліквідатори аварій.

17 вересня - День рятівника: привітання у віршах, прозі та СМС (картинки) |  Рівне Медіа

Після початку повномасштабної війни українські рятувальники щодня рятують сотні життів. Саме вони допомагають жертвам обстрілів вибратися із завалів, ліквідовують пожежі та розшукують загублених людей. Все це рятувальники роблять з ризиком для свого життя.

Щиро вітаєю з Днем рятівника всіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони! Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей.

Зичу  вам здоров’я,  добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці. Тож нехай кожна робоча зміна закінчується сприятливо, а вдома завжди чекають, пишаються і люблять!

Перший заступник начальника

Коростенської районної