З Днем усиновлення

Дата: 17.09.2023 10:00

17 вересня, в день великого православного свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, Україна святкує День усиновлення. І це дуже символічно, оскільки сім’ї, приймаючи дитину, дарують їй родину, а разом з нею любов, віру та надію на щасливе життя.

Сьогодні відзначають День усиновлення в Україні

Усиновлення - це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, дорога, яка веде до щастя і дитину, і дорослого.

Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам, батькам-вихователям!  Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї,  щастя мати родину.

Сьогодні, в час, коли країну сколихнула війна, подвиг людей, які приймають в свою сім’ю дітей, позбавлених батьківської опіки, стає в один ряд із подвигом воїнів, які захищають нашу державу від ворогів. Безмежна дяка таким людям, які проявляють небайдужість та з відкритим серцем допомагають дітям, що потребують родинного тепла.

Звертаємось до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

Коростенської районної

військової адміністрації