День, коли ми всі маємо подумати про себе

Дата: 20.09.2023 15:28

Поставити насамперед питання собі: чи все я роблю, аби зберегти своє здоров’я?

❕І головне – щиро на нього відповісти та зрозуміти, що завжди потрібно бути у себе на часі.

🔹10 жовтня – Всесвітній день ментального здоров’я. Ця дата встановлена Всесвітньою організацією охорони здоров'я World Health Organization (WHO). Мета – нагадати про важливість, підвищити обізнаність щодо ментального здоров’я.

🔸З цієї нагоди, за сприяння Координаційний центр КМУ / Mental Health UA в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська відбудеться низка просвітницьких заходів на рівні областей та громад.

📊 Зокрема, планується представити та обговорити з експертами підсумки досліджень в рамках регіональної координації: анкетування надавачів та отримувачів послуг, картування сервісів у сфері ментального здоров’я. Також за умов дотримання безпекових норм в регіонах буде проведено інтерактивний захід, де кожен охочий зможе оцінити власний психоемоційний стан та опанувати техніки самодопомоги при проявах стресу та тривоги.

✔️ Проведення цих заходів обговорювали під час онлайн-наради Координаційного центру з регіональними координаторами Всеукраїнської програми ментального здоров’я. Учасники зустрічі наголосили, що завдяки масштабній комунікаційній кампанії в межах програми значно збільшився суспільний попит на нові знання про ментальне здоров’я, тому проведення таких івентів є необхідним та доречним.