Робота спрямована на результат

Дата: 25.09.2023 14:01

На обліку Коростенського районного відділу №1 філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області перебуває 22 мешканці Іршанської територіальної громади.

25.09.2023 року відбулася робоча нарада  за участю відповідального за напрямком роботи з підобліковими засудженими, мешканцями Іршанської ОТГ Шевчука Андпрія Володимировича, начальника відділу Омельчук Ярослави Ярославівни та поліцейських офіцерів громади Коростенського РУП ГУНП України в Житомирській області капітана поліції Никитенко Ярослава В’ячеславовича та капітана поліції Бендерського Вадима Вікторовича.   Головною темою для обговорення була профілактична робота з метою недопущення вчинення повторних злочинів особами, що перебувають на обліку відділу та спільні заходи, щодо встановлення місця знаходження порушників, які зареєстровані на території громади та перебувають на обліку органу пробації.

Також було окреслено план спільних дій на 4 квартал 2023 року з метою ефективної співпраці при подальшій взаємодії.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області